Web Master Pro Videolu Web Site Yapma

Bir internet sitesi kurmak istiyorsunuz fakat bu konuda bilgi sahibi değilsiniz internetten web sitesi yapmak, web sitesi kurmak için gerekli olan bilgilere ulaşmaya çalışacaksınız.

Karşınıza çıkabilecek durumları başlılar halinse sizlere kısaca  şu şekilde sıralayabilirim.

  • Başlangıçta anlamadığınız birçok yabancı kelime ile karşılaşırsınız. ( html, php, asp, css gibi )
  • Bu konu ile ilgili ziyaret ettiğiniz forumlarda site kurmayı anlatan yazıları bulmak ve bunları anlamak için uzun bir zaman geçirmeniz gerekir.
  • İnternet sitesi kurmak için geçirdiğiniz uzun günler sonucunda nereden başlayacağınızı bilemez duruma gelebilirsiniz.
  • Yada siz internet sitesi yapamazsınız  siz verin birkaç bin lira sitenizi biz kuralım diyenler çıkabilir.
  • Web sitesi kurmak için kursa gitmeyi düşünebilirsiniz. Bunun için zaman ve paraya ihtiyacınız olacaktır.
  • İnternet sitesi kurmak için geçirdiğiniz bu uzun günler ve araştırmalar sonunda artık web sitesi kurma isteğinizde azalmış ya da vazgeçmek üzeresinizdir.

Yukarıda saydıklarım web sitesi yapmak için uğraştığım ilk günleri aklıma getirdi. İlk karşılaştığım yabancı kelime “html” olmuştu. Daha sonra domain nedir? Hosting nedir? Ftp nedir? Bir sürü kelime ile karşılaşıyorsunuz. Tabi nasıl olacak bu iş diye düşünmeye başladım. Aynen bende nereden başlayayım diye düşünmeye başlamıştım. Web sitesi kurmayı çok istiyordum. Zorlu bir maraton başlamıştı benim için kursa gitmeye karar verdim. Fazla uzatmak istemiyorum kursta bazı temel bilgiler edindim bu işi geliştirmek için kendim çaba göstermem gerekiyordu onu anladım. Web master 1-2 arkadaşım vardı onlardan yardım istedim onlarda kısa kısa cevaplar veriyorlardı. Anla anlayabilirsen. Uzun bir zaman sonra web sitesi kurmayı öğrendim.

Sizin bu kadar uzun zaman geçirmenize gerek yok!

Sıfırdan, adım adım web sitesi yapmayı öğreneceksiniz. Nasıl mı?

WebMaster Pro ile hiç bilginiz olmadan adım adım kendi sitenizi kurabileceksiniz. Web sitesi kurmak için harcayacağınız zamanı isterseniz siteniz ile internetten para kazanmak için harcayabilirsiniz. Ya da başka şeyler öğrenmek için.

 Şimdi sizlere WebMaster Pro’yu tanıtmaya çalışacağım.

 WebMaster Pro Nedir? Sorusu ile başlayalım.

WebMaster pro web sitesi yapmak isteyen kişilerin 3-4 saat gibi kısa bir sürede profesyonel bir web sitesi kurmalarını sağlamak için hazırlanmış görsel bir eğitim setidir.

WebMaster Pro web sitesi kurma aşamalarını sizlere adım adım ve yüksek çözünürlülükteki videolar ile anlatan bir klavuzdur.

Webmaster Pro ismini “web master” ve “profesyonel”  kelimelerinin birleşiminden almıştır. “Web Master” ise türkçe karşılığı site kurma uzmanıdır.

Web sitesi kurma konusunda hiçbir tecrübeniz ve bilginiz  olmayabilir.

WebMaster Pro Eğitim Seti daha önce web sitesi yapma, kurma konusunda hiçbir bilgisi olmayan bu konuda tecrübe sahibi olmayan kişiler düşünülerek hazırlanmıştır.

WebMaster Pro ayrıca site kurmaya geçmeden önce  sizlere sıfırdan bilgi veren rehberiniz olacak bir adet klavuz e-kitap ayrıca site kurmayı görsel olarak adım adım öğrenebileceğiniz ister indirerek isterseniz internetten online olarak izleyebileceğiniz 20 adet video’dan oluşur.

WebMaster Pro ile web sitesi yapmak  gayet basit sizin yapmanız gereken videolardaki adımları takip edip aynısını uygulamaktır.

 Artık sizde profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

 WebMaster Pro Nasıl Bir Sistem Kullanıyor?

WebMaster Pro  bünyesinde bulunan sistem dünyadaki en çok tercih edilen profesyonel bir site kurma sistemi olan Joomla’dır. Profesyonel bir görünüme sahip siteler kurulmasına imkan vermesi, seo dostu olması ve  ücretsiz olması nedeniyle büyük şirketlere  kadar tercih edilen bir numaralı bir sistem olmuştur. Öğreneceğiniz bu sistemin en güzel yanlarından biri her şeyin hazır bir şekilde olmasıdır.

Yapmanız gereken videoları izleyerek “internet sitenizi kurmak” daha sonra  binlerce temadan istediğinizi seçip size özel panelden sitenizi yönetmektir.

Dünyaca ünlü araba markası Porsche Brezilya resmi sitesini ve Birleşik Uluslar (Unric) resmi sitesini Joomla! ile kurmuş…

 

 

WebMaster Pro İle aşağıdaki bonuslara hiçbir ücret ödemeden sahip olacaksın.

Logo Programı + Kullanım Videosu (150 TL değerinde)

WebMaster Pro ile yapacağınız sitelere hazır logolar yerine kendi logonuzu hazırlayabilmeniz için WebMaster Pro ile ücretsiz verilen logo programı ve logo oluşturma eğitimi

Seo Sırları (120 TL değerinde)

WebMaster Pro ile harika görünen profesyonel bir site kurdunuz. Peki ya bu siteyi kimler ziyaret edecek.

Seo arama motoru optimizasyonu demek yani google da ilk sıralarda çıkmak ve binlerce kişi ücretsiz sitenizi ziyaret etmesin sağlamak için çok önemli ve yapılması zorunlu bir işlemdir.

WebMaster Pro ile ücretsiz verilen seo sırları ile dünyada en çok kullanılan arama moturu google da ön sıralarda olmanın sırlarını öğrenceksiniz.

Ücretsiz domain(Alan Adı) (20 TL değerinde)

WebMaster Pro ile kuracağınız internet sitenizin için domain de bedava ( com, net, org, biz, us ) uzantılardan kayıt edilmemiş olanı seçip ücretsiz bir domain (alan adı) alıp kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Bilgi Bankası ve Hediye Videolar(50 TL değerinde)

Hiç kimseye muhtaç olmadan kafanıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz video, yazı ve resimli anlatımlardan oluşan bilgi bankası adlı bonus hediye

Ayrıca hediye videolar da ise sitesinden google adsense sponsor reklamlar yolu ile para kazanmak isteyenler için adsense kodlarının siteye nasıl yerleştirildiğini ve sitenize nasıl banner koyabileceğinizi gösteren 2 adet video da size hediye veriliyor.

Ömür Boyu İnternetten Online ve  Offline Teknik Destek(100 TL değerinde)

Bu bonus ile ya yapamazsam düşüncesine son veriliyor. Çünkü yapamadığınız yerde canlı veya mail yolu ile sorularınız kısa sürede WebMaster Pro ekibi tarafından kısa sürede cevaplandırılıyor.

Güncellemelerden Ücretsiz Yararlanma Hakkı(45 TL değerinde)

İnternette bilgiler hızla gelişmekte ve değişmektedir. Bu nedenle güncelleme yapıldığında veya extra bilgiler eklendiğinde bu bilgiler ve güncellemelerden sizde hiçbir bedel ödemeden faydalanabileceksiniz.

WEBMASTER PRO EĞİTİM SETİNİ İNCELEMEK VE İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply