Anketle para kazan

Merhaba arkadaşlar “İnternetten para kazanmak” isteyenlere özellikle de “anketle para kazanmak” isteyen okuyucularıma bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.

İnternet üzerinden “evden para kazanmak” için çok araştırılan ve merak edilen yöntemlerden bir tanesi de “Anketle Para Kazan”  sistemidir. Bu konu hakkında gelen sorulara cevap olabilmesi için “anketle para kazan” başlıklı bu yazıyı sizler  için hazırlamaya çalıştım.

Özellikle evden para kazanmak isteyen ev hanımları internetten anketle para kazan yolunu çok tercih ediyorlar. Tercih edilmesinin en baştaki nedeni fazla bir bilgiye ihtiyaç duyulmaması, özel bir beceri gerektirmesi ve kolay uygulanabilir olmasıdır.

Anketle doldurup para kazanmak için ilk başta ödeme yapan anket sitelerini bulmanız gerekiyor. Bu adresleri internetten araştırarak kendinizde bulabilir veya hazır anket listesi rehberleri var bu rehberleri indirerek de anket firmalarının listesini elde edersiniz. Önemli olan size para kazandıracak denenmiş ödeme yapan anket firmalarını bulabilmektir.

http://www.dailymotion.com/video/xg9kch

Anketle para kazanmak konusunda bazı okuyucularım mailine anket gelmediğinden yakınıyor, bazıları ise ödemenin ne zaman ve nasıl olduğu konusunda bilgi edinmek istiyorlar bu yazı en azından bu sorulara cevap olmuş olur.

Anketle internetten para kazanmak istiyorsanız öncelikle ödeme yapan en az 20 anket şirketine üye olmalısınız. Bu konuda anket firmalarının derlendiği “anket listesi rehberi” bulunmakta bunu buradan inceleyebilirsiniz.

Anket firmalarına üye olurken anket şirketleri tarafından hazırlanmış profil sayfalarını mutlaka tam olarak doldurmanız gerekiyor. Anketle para kazanamayan kişilerin ilk dikkat etmedikleri konu profil bilgilerini tam olarak doldurmamak tam olarak doldurmadığınızda size anket göndermezler. Çünkü anketler belli araştırmaları yapmak içindir bu nedenle her anketi herkese göndermiyorlar. Sizin hobilerinize, yaşınıza, sosyal durumunuza ve ilgi alanlarınıza göre anketler gönderilmektedir. Örneğin bir kadının ilgi alanında kozmetik ürünler varsa ile kozmetik ürünler ile ilgili anketler mailinize gönderilecektir. Bu nedenle anket şirketlerinin profil sayfalarını doldururken eksiksiz doldurmaya özen gösterin.

Üye olurken her anket firmasının profil formlarını doldurmak zor ve zaman alan bir işlem olmaktadır. Bunun için sizlere önerim bu formları otomatik olarak doldurmak için önceden cevapları hazırlanmış programlar var bu sayede kısa sürede formları doldurabiliriz. Program anket listesi rehberi ile birlikte veriliyor. İndirmek için buradan bir göz atabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular;

Anket Firmaları Paramızı Ne Zaman Ödüyor?

Anket şirketlerinin hepsinin kendine has ödeme politikaları mevcuttur. Bazıları  10$ gibi bir rakama ulaşınca ödeme yaparken bazıları ise hesabınızda 100$  biriktiğinde ödeme yapmaktadır. Eğer ödeme şekli çek ile ise bana göre 100$ dan daha düşük olması pek iyi olmuyor. Çünkü çeki bozdururken bazı kesintiler olabiliyor.

Anket Şirketleri Paramızı Hangi Yolla Ödüyor?

Bu soruda “anketle para kazanmak” isteyen kişiler tarafından çok sık sorulan bir soru Anket şirketleri genel ödeme şekli çek ile olmaktadır. Yukarıda bahsettiğim şekilde şirketin belirlediği limite ulaştığınızda ödeme çekleri ev adresinize postalanıyor. Bazıları ise online ödeme sistemleri ile para gönderebilirler. Bu online ödeme sistemlerinin içerisinde en çok kullanılan ise pay pal ile ödemedir. Dediğim gibi genel ödeme şekli çek ile dir.

3- Anketle para kazan sisteminde aylık ne kadar kazanabilirim?

Ne kadar kazanacağınız size bağlı olarak değişebilmektedir. Çünkü herkesin anket doldurarak para kazanmaya ayırdığı vakit ve önem aynı değildir. Bu işi mesleğiniz gibi önemseyerek planlı bir şekilde uygularsanız kazancınızda buna bağlı olarak artmaktadır. Ne kadar kazanacağınızı belirleyen en önemli faktör ise üye olduğunuz anket siteleri ile doldurduğunuz anket sayısıdır. Daha önceden denenmiş ödeme yapan anket sitelerine kayıt olarak örneğin günlük 2 anket doldurarak anketle para kazanmaya başlayabilirsiniz. Form doldurma programı ile birlikte, denenmiş ödeme yapan firmalarını bulabileceğiniz anket firmaları rehberini altta verilen bağlantıyı takip ederek görebilirsiniz.

4- Anket doldur para kazan sitelerine üyelikler ücretli mi?

Hayır. Fakat SurveyScout sitesi gibi bazı ücretli anket siteleri de var. Bu siteler haricinde üyelik için sizden para istenmez.

Bazı forumlarda  SurveyScout anket şirketinden bahsediliyor.  Uluslararası çalıştığı ve her ülkeye kendi dilinde anket gönderdiği söyleniyor.

Surveyscout sitesi ile ilgili ek olarak  bazı bilgiler vermek istiyorum. Surveyscout sitesine üye olduğunuzda bazı siteler için size önermeler yapar sonra kontrol paneline geçersiniz. Kontrol paneli İngilizce’dir, Fakat size anket doldurma işi gönderdiğinde ankete başlarken program dilinizi soruyor bu aşamada Tükçeyi seçerek anketleri Türkçe olarak okuyup doldurabilirsiniz. Bu anket şirketi büyük bildiğim kadarı ile Nike, coca cola gibi büyük firmalarla ve dünya çapında çalışıyor. O yüzden anketleri pek çok dile çeviriyorlar.

Anketle para kazanmak” isteyen arkadaşlar sorularını yorum bölümünden iletebilirler. Bildiğim bir konu ise yardım etmeye çalışırım. Bu konuda bilgi ve tecrübesi olanlarda yorum yaparak katılabilirler.

Anket Listesi Rehberi

Anketle para kazanmak isteyenlere söyleyebileceğim en son şey abartılı bir kazanç beklememeleridir.

Anket Listesi E-Kitabı kısa yoldan zengin olma vaatleri sunmamaktadır. Sadece size üye olup mailinize gönderilecek anketleri doldurarak para kazanmanızı sağlayan firmaların adreslerini vermektedir.

İnternetten para kazanmanın başka yolları da var tabi ki ;

Eğer özveri ve sabır gösterebileceğinize inanıyor iseniz benimde tercih ettiğim bir yöntem var. Bunun için öğrenmeye açık olmanız ve birazcık mücadele etmeniz gerekir. Bu sistemin ismi “Affiliate marketing” isminin yabancı olması gözünüzü korkutmasın türkçe anlamı satış ortaklığıdır. Basitçe tanımı şöyle; internet üzerinden belirli bir komisyon karşılığında yapılan satışlardır. Bunun için satış ortaklığı siteleri kurulmuştur. Bunları en ünlüsü uluslararası bir firma olan Clickbank dır. Türkiye’de ise xticaret’tir.

Satış Ortaklığı İle İnternetten Para Kazanma sistemini öğrenmeniz için size önerim Kazanç Sistemi dir. Kendimde bu Kazanç Sistemi Rehberinden çok faydalandım halen de faydalanmaya devam ediyorum.

Buraya Tıkla Kazanç Sistemini İndir

Kazanç Sistemi satış ortaklığı ile internetten para kazanmak için hazırlanmış bir eğitim seti ve forumdan oluşuyor. Kazanç sistemi forumu sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir yardımlaşma sitesidir. Kazanç Sistemine sahip olanlar formun özel bölümünden de faydalanabiliyor.  Kısaca “Kazanç Sistemi” satış ortaklığı ile internetten para kazanmak isteyenlerin tüm sorularına yanıt alabileceği bir rehberdir. Kazanç Sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak ve incelemek için buraya bakabilirsiniz.

Kazanç Sistemi Eğitim Setini İndir

Not : Burada bahsettiğim e-kitapları satın alıp memnun kalmadığınız takdirde belirli bir süre içerisinde geri iade edilebilirsiniz.

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

One Response to “Anketle para kazan”

  1. yonca dedi ki:

    Ben anket listesi kitabı aldım yalnız kayıt formları otomatik doldurma programı yok yardımcı olurmusunuz. Ben anket listesi kitabını çözemedim kimsedende yardım alamıyorum ama biraönce kayıt olmak istiyorum.

Leave a Reply